logo

Протокол змагань з волейболу зразок. Положення про проведення змагань з баскетболу (зразок).

Протокол змагань з волейболу зразок Rating: 6,5/10 1281 reviews

Протокол змагань з волейболу

протокол змагань з волейболу зразок

Першість школи з настільного тенісу. У змаганнях беруть участь: 1-4 класи 5-7 класи 8-11 класи Першість школи з силового багатоборства. Мав багато друзів серед однолітків і старших учнів. Проводились заняття регулярно — 2 рази на тиждень з учнями 5-9кл. Грудень Вчитель фізичного виховання 5.

Next

Протокол змагань з волейболу

протокол змагань з волейболу зразок

Якщо після підкидання м'яча гравець промахнувся, по-дачу повторюють. Три інші — гравці задньої лінії. Повний звіт зберігається в організації, яка безпосередньо проводила змагання. Стосунки в родині, в якій виховувався, нормальні. Внески команд за харчування суддів у дні кожному судді; на гру не більше двох суддів : - чемпіонат області - 20 грн. Проект на тему: «Олімпійський тиждень! До змагань допускають чоловічі, жіночі та змішані команди в будь-якому співвідношенні.

Next

Регламен т змагань з волейболу в Харківській області у сезонах 2008 2010 років

протокол змагань з волейболу зразок

Створюється 6 зон по 4 команди. М'яч, що перелетів за лицьову або бічну лінію майданчика, вибув з гри, якщо він торкнувся землі, волейбольного стояка або до іншого предмету. Під час виходу слід дотримуватись спокою, не штовхатись, не панікувати, не затримуватись біля дверей. Торкання м'яча двома або трьома гравцями однієї команди при одночасному груповому блокуванні вважають за один удар. Гравцям дозволено вибігати за межі свого майданчика для прийому м'яча. Звіти головного судді та судді-інспектора міжнародних та всеукраїнських змагань розглядаються та затверджуються Виконкомом Федерації, регіональних змагань — президією виконкомом територіальної федерації спортивного туризму.

Next

Збірник зразків документів з фізичного виховання

протокол змагань з волейболу зразок

Команди, що посіли друге-третє місця, одержують право приймати участь у всеукраїнських змаганнях. Якщо гравцям необхідно змінити футболки, вони повинні покинути ігрове поле і повернутись без затримки часу. Якщо гру з якихось причин відкладено, досягнутий результат анульовується і рахунок після відновлення гри починають знову. Одержання гравцем або іншим членом команди 3-х жовтих карток протягом Чемпіонату та Кубка - внесок штраф 30 грн. Якщо через форс-мажорні обставини команда не може прийняти участь в змаганнях, вона повинна надіслати до Виконавчої дирекції та комісії документи, які підтверджують форс-мажорні обставини. Подачу вважають правильною, якщо м'яч пролетить над сіткою, не торкнувшись її. Після цього, судді питають дозволу у Технічного делегата розпочати матч.

Next

Положення про проведення змагань з баскетболу (зразок).

протокол змагань з волейболу зразок

Заміна гравців і використання перерви здійснюється в момент, коли м'яч перебуває поза грою на вимогу капітана або тренера команди. Всі гравці при цьому переміщуються на одне місце в напрямку за годинниковою стрілкою. Вчитель фізичного виховання Вчитель фізичного виховання 3. У змаганнях беруть участь: 2-4 класи. Вчитель фізичного виховання Вчитель фізичного виховання 8. Якщо в одній з команд залишилося менше 5 гравців і використані всі запасні гравці для заміни, гру припиняють і цій команді зараховують поразку даної партії.

Next

Протокол для офіційних змагань України з волейболу з гімном України при роздільній розминці на сітці

протокол змагань з волейболу зразок

Якщо команда, яка витягла жереб, обере подачу, друга команда дістає право вибору сторони. Якщо команда складається з 5 чоловік — на задній лінії перебувають 2 гравці. У змаганнях беруть участь: 1-4 класи; 5-7 класи. Для гімнастики використовуються: козел, кінь, гімнастичні містки, вертикальний канат, шведські стінки, бруси паралельні, перекладина висока. У змаганнях беруть участь: 5-7 класи 8-11 класи Першість школи з міні-футболу. У змаганнях беруть участь: 5-7 класи 8-11 класи Грудень 2 тиждень 5-7 5-7 кл.

Next

ПРОТОКОЛ

протокол змагань з волейболу зразок

Значний інтерес становлять запропоновані першочергові заходи державної мовної політики. Основними гравцями вважають п'ять-шість гравців, які починають гру на початку партії. Перехід дозволяється протягом всього поточного року. Після цього, офіційні особи команд направляються до своїх командних лавок. У змаганнях беруть участь: 2-4 класи 5-7 класи 8-11 класи 3 тиждень 8-11 12-13 5 тиждень 23-24 25-26 січень лрп Вчитель фізичного виховання 6. Носити одяг, взуття слід відповідно пори року та особливостей навчальних занять. Одержання 3-х жовтих карток протягом Чемпіонату та Кубка - внесок штраф 20 грн.

Next

Турнірна документація

протокол змагань з волейболу зразок

Учасниками змагань у якості гравців у складах команд можуть бути громадяни України та особи, що перебувають в Україні на законних підставах, мають допуск-дозвіл Федерації волейболу харківської області і занесені до заявочного аркушу команд. Офіційні особи команд повинні сидіти на командній лаві. Вікна 2-3-го поверху повинні мати відкриті лише фрамуги. План спортивно-масової роботи загальноосвітньої школи І — ІІІ ст. Заміна гравця відбувається з дозволу судді.

Next

Участь у змаганні з волейболу команд юнаків та дівчат в обласній Спартакіаді серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018

протокол змагань з волейболу зразок

Робота з озеленення й опорядження навколишньої території. У змаганнях беруть участь: 5-7 класи 8-11 класи Січень 3 тиждень 8-11 5-7 кл. Українські команди та їх досягнення. Під час подачі гравець може розбігтися, підстрибнути й після її здійснення приземлитися в межах майданчика. Вікна дозволяється відчиняти тільки вчителю, або техпрацівникові у приміщеннях лише 1-го поверху.

Next