logo

Характеристика кухаря практиканта зразок. характеристика на кухаря практиканта зразок

Характеристика кухаря практиканта зразок Rating: 7,5/10 928 reviews

Характеристика на студента з місця практики

характеристика кухаря практиканта зразок

Характеристика з місця практики для студента — зразки. Підготовка до психодіагностичного обстеження дошкільників Виконано 11. Виплата вкладівДо 1994 року проживали в Туркменії, там здійснювали внески на ощадну книжку. Складання психологічних характеристик на дітей Виконано 15. Підсумки виконання бюджету Ковельського району за перше півріччя 2007 року та перспективи виконання за 2007 рік 16 3.

Next

Зразок характеристики студента що проходив практику ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ КЛОПОТАННЯ ДО СУДУ УКРАЇНИ

характеристика кухаря практиканта зразок

Система місцевих податків та зборів в Україні 7 2. Оцінка оптимізації проекту за рівнем залученого потенціалу…. Отмечено, что она качественно и своевременно выполняла задания и поручения руководства бухгалтерии. Представляет большую ценность для компании - является на работу вовремя. Усердный работник — упрям, как осёл. Проявляет внимание к деталям - копуша. Проблеми та перспективи розвитку системи місцевих податків та зборів в Україні 19 3.

Next

Характеристика на студента з місця практики

характеристика кухаря практиканта зразок

Характеристика підприємства харчування 6 Розділ 2. Готує птицю для варіння та смаження. Повинен знати: рецептури, технологію виготовляння, вимоги до якості, термінів та умов зберігання, порціювання, оформлення та подавання страв, кулінарних виробів; основи раціонального, лікувального та лікувально-профілактичного харчування; рецептури та технологію виготовляння дієтичних страв, види та способи обробки сировини для дієтичних страв; способи скорочення втрат та зберігання поживної цінності харчових продуктів при їх тепловій обробці, ароматичні речовини та способи їх застосування з метою поліпшення смакових властивостей продукції; правила складання меню святкового та щоденного , заявок на продукти; порядок ведення обліку та складання товарних звітів; правила експлуатації відповідних видів технологічного обладнання; правила використання та призначення в технологічному процесі виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, посуду; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни. При отсутствии соглашения договор считается не действительным Ст. Роль болот в смягчении изменений климата.

Next

характеристика на кухаря практиканта зразок

характеристика кухаря практиканта зразок

Виділяють 2 види практичної діяльності — виробничу і переддипломну. Характеристика може носити як позитивний, так і негативний характер. Характеристика сировини для приготування страви 9 2. Изменение трудовой функции или изменение существенных условий трудового дог-ра, а равно как перевод на постоянную работу в др. Далі слід зазначити, які аспекти діяльності підприємства вивчив студент. Она проявила себя как дисциплинированная, исполнительная и инициативная студентка добросовестно и ответственно относилась к выполнению поручений.

Next

Характеристика практиканта повара образец

характеристика кухаря практиканта зразок

Універсальна методика для вивчення рівня та структури інтелекту 17 3. За результатами практики заслуговує оцінку «відмінно». Результат пройденной практики студента Бабинчук Андрея заслуживает положительной оценки 10 десять. Оцінка ефективності психокорекційної роботи 13 5. С чего начать ремонт квартиры.

Next

характеристика кухаря

характеристика кухаря практиканта зразок

Як скласти характеристику роботи студента за місцем проходження практики? Проблеми місцевого оподаткування в Україні 19 3. У навчальному закладі кожен студент прикріплюється до певного викладача, який виставляє остаточну оцінку після захисту звіту з практики. Есть разница требовать характеристики, другое предоставлять. Інвентаризації грошових коштів і розрахунків з дебіторами та відображення її результатів на рахунках бухгалтерського обліку. На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись готових робіт, або отримати допомогу з практично з будь-якого предмету. Трудолюбива, пунктуальна, ответственна, аккуратна, целеустремленна.

Next

Характеристика практиканта повара образец

характеристика кухаря практиканта зразок

Вся новость Характеристика с практики образец бухгалтера Почти всем приходилось связываться с таким понятием как характеристика. Обладает взвешенными суждениями - не принимает решений. Тактичен — знает, когда нужно заткнуться. Готує страви та кулінарні вироби масового попиту із застосуванням різних способів теплової кулінарної обробки. Розрахунок вартості сировини на задану кількість порцій 15 2.

Next

характеристика кухаря

характеристика кухаря практиканта зразок

Активно стремится к приобретению новых знаний и навыков. Аналіз статистичних даних 6 3. Работы, раб-ль обязан с его согласия перевести на др. Готує страви та кулінарні вироби, які потребують нескладної кулінарної обробки: варить, смажить, запікає та випікає вироби. Характеристика з місця роботи кухаря повинна уміщатися на одній сторінці. До дорученою завданням ставився сумлінно, вміло застосовуючи знання, отримані в університеті.

Next